Вечір відпочинку для мешканців гуртожитку

Ліцей – це не тільки заклад освіти, в якому хлопці та дівчата здобувають професію. Ліцей – це колектив, в якому проходить важлива частина життя кожного здобувача освіти. Проблема адаптації учнів-перщокурсників до умов навчання в ліцеї є однією з важливих проблем. Учнівське життя починається з першого курсу, і тому успішна адаптація першокурсників до життя і навчання в ліцеї є запорукою подальшого розвитку кожного здобувача освіти як людини і як майбутнього фахівця.

18 жовтня в актовій залі Дігтярівського професійного аграрного ліцею відбувся вечір відпочинку для мешканців гуртожитку «Ліцей – майданчик у майбутнє», який підготували вихователі Валентина Демченко та Марина Єфремова спільно з членами ради гуртожитку. Всі присутні на заході чудово провели свій вільний час, ознайомилися з історією освітнього закладу та його традиціями, отримали задоволення від концертної програми.

Сьогодні, 19 квітня, в рамках профорієнтаційної роботи, в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї пройшов День відкритих дверей для випускників 9-х класів Прилуцького району . Гостями закладу освіти були близько 70 учнів-випускників, які стоять на шляху вибору майбутньої професії, батьки та педагоги. Про освітній заклад, організацію навчально-виховного процесу, престижність професійної освіти , особливостями прийому 2024 року присутніх […]

Сьогодні Дігтярівський професійний аграрний ліцей розпочав посів ярих зернових культур. У полі, поруч із своїми наставниками, працюють здобувачі освіти І курсу групи № 46 ств. Роботи виконують старанно і з любов’ю, усвідомлюючи свою відповідальність за майбутній урожай.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x