Вшанували Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні – день пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня згадують трагічні події січня-лютого 2014 року, коли в ході Революції Гідності відбулися масові розстріли протестувальників. 20 лютого у центрі столиці, на Майдані Незалежності, загинуло найбільше активістів. Це були люди різного віку, різної національності,різних професій та соціального статусу. Наймолодший з них був Назарій Войтович – йому було всього 17 років. Найстаршому – Іванові Наконечному – 82.

Дату 20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні – було встановлено Президентом України 11 лютого 2015 року, з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, які змінили хід нашої історії. Долучились до заходів по вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні і мешканці гуртожитку Дігтярівського професійного аграрного ліцею. 20 лютого вихователями Демченко В.М. та Єфремовою М.С. , разом з членами ради гуртожитку, було проведено вечір-реквієм «Не серед нас, та разом з нами. В серцях, у пам’яті, в думках». Під час заходу здобувачі освіти згадували героїв, які віддали за Україну найдорожче – своє життя, давали свою оцінку подіям десятирічної давності та, звичайно ж, згадували героїв , які воюють сьогодні за територіальну цілісність нашої держави в російсько-українській війні. Також мешканці гуртожитку поклали квіти та розвісили біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, що знаходиться у центрі селища, білих паперових ангелів, як символ розстрілу мирних людей і нашої пам’яті про їх подвиг.

Сьогодні, 19 квітня, в рамках профорієнтаційної роботи, в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї пройшов День відкритих дверей для випускників 9-х класів Прилуцького району . Гостями закладу освіти були близько 70 учнів-випускників, які стоять на шляху вибору майбутньої професії, батьки та педагоги. Про освітній заклад, організацію навчально-виховного процесу, престижність професійної освіти , особливостями прийому 2024 року присутніх […]

Сьогодні Дігтярівський професійний аграрний ліцей розпочав посів ярих зернових культур. У полі, поруч із своїми наставниками, працюють здобувачі освіти І курсу групи № 46 ств. Роботи виконують старанно і з любов’ю, усвідомлюючи свою відповідальність за майбутній урожай.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x