Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вже вдев’яте відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні, під час революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом досягнуло свого піка. Із 18 по 20 лютого на Майдані загинуло більше ста протестувальників. Це була перша битва російсько-української війни, битва за європейські цінності та свободу. Небесна Сотня – перші Герої російсько-української війни.

З метою вшанування пам’яті громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, виховання патріотизму, почуття гордості за власну державу цього дня в актовій залі Дігтярівського професійного аграрного ліцею відбулась показова виховна година «Пам’ятаємо Героїв Небесної Сотні». Підготувала та провела захід викладачка Тетяна Денисенко. Здобувачі освіти Катушка Віталій, Зеленкур Андрій, Мастило Ірина, Левченко Жанна, Романенко Микита та Отліванов Володимир розповіли присутнім про трагічні події дев’ятирічної давнини. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували невмирущу пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні, а в їх особі і всіх українців, які загинули тоді і гинуть тепер під час російсько-української війни.

Сьогодні, 19 квітня, в рамках профорієнтаційної роботи, в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї пройшов День відкритих дверей для випускників 9-х класів Прилуцького району . Гостями закладу освіти були близько 70 учнів-випускників, які стоять на шляху вибору майбутньої професії, батьки та педагоги. Про освітній заклад, організацію навчально-виховного процесу, престижність професійної освіти , особливостями прийому 2024 року присутніх […]

Сьогодні Дігтярівський професійний аграрний ліцей розпочав посів ярих зернових культур. У полі, поруч із своїми наставниками, працюють здобувачі освіти І курсу групи № 46 ств. Роботи виконують старанно і з любов’ю, усвідомлюючи свою відповідальність за майбутній урожай.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x