« В зоровому тілі – здоровий дух»

      Під такою назвою 26 вересня в спортивній залі Дігтярівського професійного аграрного ліцею пройшло спортивне свято, яке підготував та провів викладач фізичного виховання В. Одаріч. За титул кращої команди змагалися здобувачі освіти першого курсу.  Дві команди «Сокіл» і «Джура»  випробовували себе  у восьми спортивних конкурсах на швидкість, спритність, силу та кмітливість. Вони  кидали м’яч у баскетбольне кільце, виконували вправи з повітряними кульками, стрибали через скакалку, перетягували канат тощо. Вболівальники  активно  та емоційно підтримували свої команди, які в свою чергу радували їх успішними результатами. Та фортуна, все ж таки,  посміхнулася команді «Сокіл». Учасники змагань, крім гарного настрою та задоволення, отримали Грамоти від дирекції закладу освіти, які вручила  заступник директора з НВихР  Г. Власенко, а вболівальники вітали обидві команди гучними оплесками.

      Сьогодні, як ніколи, ми всі розуміємо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

Сьогодні, 19 квітня, в рамках профорієнтаційної роботи, в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї пройшов День відкритих дверей для випускників 9-х класів Прилуцького району . Гостями закладу освіти були близько 70 учнів-випускників, які стоять на шляху вибору майбутньої професії, батьки та педагоги. Про освітній заклад, організацію навчально-виховного процесу, престижність професійної освіти , особливостями прийому 2024 року присутніх […]

Сьогодні Дігтярівський професійний аграрний ліцей розпочав посів ярих зернових культур. У полі, поруч із своїми наставниками, працюють здобувачі освіти І курсу групи № 46 ств. Роботи виконують старанно і з любов’ю, усвідомлюючи свою відповідальність за майбутній урожай.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x