ГОДИНА ПАТРІОТИЗМУ «ТВОЇ ГЕРОЇ, УКРАЇНО!»

6 грудня ми відзначаємо славну річницю Збройних Сил України. День Збройних сил України – це насамперед почесне свято для тих, хто захищає нашу державу від ворогів, опікується безпекою та зміцненням оборони країни. Це день сміливих військових, завдяки незламному духу яких Україна досі залишається суверенною незалежною державою.  Це  свято чоловіків, юнаків, які відслужили в армії, і тих, хто про це тільки мріє. Але це свято вже не можна назвати “чоловічим” днем, оскільки в армії служить чимало жінок. В цей день викладачі Дігтярівського професійного аграрного ліцею Хропост Н.І. та Олексієнко В.Я. провели годину патріотизму  «Твої герої, Україно!».

Гостем виховного заходу був Чижма Ігор Миколайович, який у 2014 році проходив  службу в зоні АТО.  Воїн поділився  своїми враженнями, переживаннями від побаченого на війні. Розказав, які саме людські якості допомагали вижити у  скрутний час та побажав учням, щоб вони  зростали  справжніми патріотами своєї держави та брали приклади з героїв.

Своїми враженнями від служби в лавах Збройних Сил України поділився  і нещодавній випускник нашого ліцею, який щойно повернувся  додому із лав української армії – Кириченко Олександр Олегович.

      На закінчення заходу всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які віддали своє життя за Незалежність  України.

    Зі святом Вас, наші захисники! Ви – хранителі спокою та мирного неба над головою.  Здоров’я Вам, гарного настрою, успіхів на всіх фронтах!

Сьогодні, 19 квітня, в рамках профорієнтаційної роботи, в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї пройшов День відкритих дверей для випускників 9-х класів Прилуцького району . Гостями закладу освіти були близько 70 учнів-випускників, які стоять на шляху вибору майбутньої професії, батьки та педагоги. Про освітній заклад, організацію навчально-виховного процесу, престижність професійної освіти , особливостями прийому 2024 року присутніх […]

Сьогодні Дігтярівський професійний аграрний ліцей розпочав посів ярих зернових культур. У полі, поруч із своїми наставниками, працюють здобувачі освіти І курсу групи № 46 ств. Роботи виконують старанно і з любов’ю, усвідомлюючи свою відповідальність за майбутній урожай.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x