З Днем святого Валентина

Кохання – це одвічна тема поезії, музики, повноцінного людського життя. Саме в період закоханості людина створює свої найкращі вірші, поеми, пісні, пише музику, відображає своє захоплення в скульптурі, в картині. Адже кохання – це життєдайна сила. Про кохання говорити ніколи не рано і ніколи не пізно. І саме цих слів нам часом бракує в житті. І саме ці, найголовніші в світі слова, ми говоримо у День святого Валентина – покровителя всіх закоханих. Названо його на ім’я одного з двох ранньохристиянських мучеників з ім’ям Валентин.

14 лютого в актовій залі Дігтярівського професійного аграрного ліцею пройшов конкурсно-розважальний вечір до Дня святого Валентина «Любов’ю дорожити вмійте!», який підготували та провели для мешканців гуртожитку вихователі Демченко В.М. та Єфремова М.С. разом з радою учнівського самоврядування. Концертна програма вдало поєдналася з конкурсом «Краща закохана пара», в якому взяли участь чотири пари. Змагалися учасники в шести цікавих і веселих конкурсах. Всі чотири пари справилися із завданнями на відмінно та найкращою була визнана пара Наталія Салій та Владислав Кожевніков. Переможці та учасники конкурсної програми отримали солодкі подарунки та щирі слова вдячності від глядачів.

Сьогодні, 19 квітня, в рамках профорієнтаційної роботи, в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї пройшов День відкритих дверей для випускників 9-х класів Прилуцького району . Гостями закладу освіти були близько 70 учнів-випускників, які стоять на шляху вибору майбутньої професії, батьки та педагоги. Про освітній заклад, організацію навчально-виховного процесу, престижність професійної освіти , особливостями прийому 2024 року присутніх […]

Сьогодні Дігтярівський професійний аграрний ліцей розпочав посів ярих зернових культур. У полі, поруч із своїми наставниками, працюють здобувачі освіти І курсу групи № 46 ств. Роботи виконують старанно і з любов’ю, усвідомлюючи свою відповідальність за майбутній урожай.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x