Конкурс фахової майстерності

29 лютого 2024 року в рамках предметного тижня в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї проведено конкурс – вікторину фахової майстерності з професій «Кухар» серед команд здобувачів освіти І,ІІ та ІІІ курсів «Кмітливий кухар». Майбутні фахівці демонстрували свої знання, вміння та професійні навички в приготуванні піци (конкурс «Домашнє завдання»), бутербродів та холодних страв. Також учасники визначали страви, які можна приготувати із запропонованих інгредієнтів та знаходили зайве в логічних ланцюжках і пояснювали свій вибір.

Роботу команд оцінювало журі від адміністрації закладу у складі заступників директора та методиста ліцею.

Цікаво було спостерігати за роботою майбутніх кухарів. Кмітливість, швидка орієнтація, вправні рухи, творча уява, відчуття гармонії – ось ті якості, які продемонстрували учасники під час виконання завдань.

Під час роботи команд глядачі розгадували загадки на кулінарну тематику, а здобувачі освіти груп трактористів підготували та показали сценку «Весільна кухня з середини». Організували та провели захід майстрині виробничого навчання О.Ярова, О.Курченко, Н. Зеленська та викладач спецдисциплін Ю. Хропост.

Під час проведення конкурсу учасники отримали, в певній мірі, досвід, а глядачі – позитивні емоції та посмакували приготовленими стравами.

Сьогодні, 19 квітня, в рамках профорієнтаційної роботи, в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї пройшов День відкритих дверей для випускників 9-х класів Прилуцького району . Гостями закладу освіти були близько 70 учнів-випускників, які стоять на шляху вибору майбутньої професії, батьки та педагоги. Про освітній заклад, організацію навчально-виховного процесу, престижність професійної освіти , особливостями прийому 2024 року присутніх […]

Сьогодні Дігтярівський професійний аграрний ліцей розпочав посів ярих зернових культур. У полі, поруч із своїми наставниками, працюють здобувачі освіти І курсу групи № 46 ств. Роботи виконують старанно і з любов’ю, усвідомлюючи свою відповідальність за майбутній урожай.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x