Незламні жінки України

7 березня в актовій залі Дігтярівського професійного аграрного ліцею відбулася вітальна виховна година «Незламні жінки України».

Здобувачі освіти, педагогічний колектив та працівники ліцею зібралися в цей день, щоб віддати шану Україні – неньці та нашим жінкам – Берегиням, мамам, захисницям, трудівницям, красуням, воїнам, дочкам, рятівницям – джерелу натхнення і творчості, любові, віри та надії.

Виховну годину спільно із здобувачами освіти підготувала та провела викладачка Т.А.Денисенко . Присутні відповідали на питання вікторини про відомих жінок України, говорили про їх роль в історії нашої держави, про сучасних українських жінок, які впливають на світову політику, виступають на світових сценах, пишуть книжки, роблять наукові відкриття, досягають вершин у спорті, вражають світ своєю красою, про жінок, які сьогодні є щитом для всіх нас – стали волонтерами та воїнами ЗСУ і наближають переможний мир.

Сьогодні, 19 квітня, в рамках профорієнтаційної роботи, в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї пройшов День відкритих дверей для випускників 9-х класів Прилуцького району . Гостями закладу освіти були близько 70 учнів-випускників, які стоять на шляху вибору майбутньої професії, батьки та педагоги. Про освітній заклад, організацію навчально-виховного процесу, престижність професійної освіти , особливостями прийому 2024 року присутніх […]

Сьогодні Дігтярівський професійний аграрний ліцей розпочав посів ярих зернових культур. У полі, поруч із своїми наставниками, працюють здобувачі освіти І курсу групи № 46 ств. Роботи виконують старанно і з любов’ю, усвідомлюючи свою відповідальність за майбутній урожай.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x