Святкували День святого Валентина

Кохання – це одвічна тема поезії, музики, повноцінного людського життя. Саме в період закоханості людина створює найкращі вірші, поеми, пісні, пише музику, відображає своє захоплення в скульптурі, в картині. Адже кохання – це життєдайна сила. Говорити про кохання ніколи не рано і ніколи не пізно. І саме цих слів нам часом бракує в житті. І саме ті, найголовніші в світі слова, ми говоримо у День святого Валентина.

«Вона прийшла негадано й неждано…» – під таким гаслом 14 лютого пройшла конкурсно-розважальна програма в гуртожитку Дігтярівського професійного аграрного ліцею, яку підготували та провели вихователі Демченко В.М. та Костюк І.М. разом з членами Ради гуртожитку.  В конкурсах брали участь 4 пари, які виконували різноманітні цікаві завдання. Найкращу пару  визначали члени журі. Нею стала пара   Власенко Вадим та Римар Аня. Переможців та учасників конкурсної програми було нагороджено солодкими подарунками.

Сьогодні, 19 квітня, в рамках профорієнтаційної роботи, в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї пройшов День відкритих дверей для випускників 9-х класів Прилуцького району . Гостями закладу освіти були близько 70 учнів-випускників, які стоять на шляху вибору майбутньої професії, батьки та педагоги. Про освітній заклад, організацію навчально-виховного процесу, престижність професійної освіти , особливостями прийому 2024 року присутніх […]

Сьогодні Дігтярівський професійний аграрний ліцей розпочав посів ярих зернових культур. У полі, поруч із своїми наставниками, працюють здобувачі освіти І курсу групи № 46 ств. Роботи виконують старанно і з любов’ю, усвідомлюючи свою відповідальність за майбутній урожай.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x