Товариська зустріч з волейболу

28 лютого в спортивній залі Дігтярівського професійного аграрного ліцею відбулася традиційна товариська зустріч з волейболу між командами працівників та здобувачів освіти освітнього закладу. Першу партію гри впевнено виграла команда юнаків, в другій – перемога була за працівниками ліцею. Напруженою і надзвичайно видовищною вийшла гра в третій партії. Здавалося, що триватиме вона до безкінечності, обидві команди почергово виривалися вперед, а потім втрачали лідерство. Вболівальники підтримували обидві волейбольні команди та від цікавої і захоплюючої гри отримували масу позитивних емоцій та задоволення. Але цього разу вперше фортуна посміхнулася команді здобувачів освіти, до складу якої входили юнаки груп І-ІІІ курсів . Вони здобули перемогу у третій партії з рахунком 25:23.

Дирекція ліцею щиро дякувала всім волейболістам за цікавий виховний захід. Обидві команди були нагороджені грамотами, солодощами та грошовою винагородою.

Сьогодні, 19 квітня, в рамках профорієнтаційної роботи, в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї пройшов День відкритих дверей для випускників 9-х класів Прилуцького району . Гостями закладу освіти були близько 70 учнів-випускників, які стоять на шляху вибору майбутньої професії, батьки та педагоги. Про освітній заклад, організацію навчально-виховного процесу, престижність професійної освіти , особливостями прийому 2024 року присутніх […]

Сьогодні Дігтярівський професійний аграрний ліцей розпочав посів ярих зернових культур. У полі, поруч із своїми наставниками, працюють здобувачі освіти І курсу групи № 46 ств. Роботи виконують старанно і з любов’ю, усвідомлюючи свою відповідальність за майбутній урожай.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x