30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

29 вересня у бібліотеці Дігтярівського професійного аграрного ліцею пройшов виховний захід «Бібліотеки – скарбниці багатств усього людства», приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек. Захід підготувала та провела бібліотекарка агроліцею Світлана Коломієць разом із членами ради бібліотеки Іриною Мастило та Жанною Левченко. Ведучі заходу розповіли присутнім про важливу роль бібліотеки та книги у розвитку цивілізації, освіти, науки, культури та державотворенні країн Світу.

Здобувачі освіти першого курсу груп №11кк та №46 ств ознайомилися з історією бібліотек та книг від давніх часів до сьогодення; з різноманіттям і форм книгозбірень України і Світу, а також з інноваційними технологіями сучасності, які дозволяють охопити якнайширше коло читачів.

Сьогодні, 19 квітня, в рамках профорієнтаційної роботи, в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї пройшов День відкритих дверей для випускників 9-х класів Прилуцького району . Гостями закладу освіти були близько 70 учнів-випускників, які стоять на шляху вибору майбутньої професії, батьки та педагоги. Про освітній заклад, організацію навчально-виховного процесу, престижність професійної освіти , особливостями прийому 2024 року присутніх […]

Сьогодні Дігтярівський професійний аграрний ліцей розпочав посів ярих зернових культур. У полі, поруч із своїми наставниками, працюють здобувачі освіти І курсу групи № 46 ств. Роботи виконують старанно і з любов’ю, усвідомлюючи свою відповідальність за майбутній урожай.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x