37 років з дня аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня виповнюється 37 років з дня, коли на Чорнобильській АЕС сталася аварія, що стала найбільшою техногенною катастрофою ХХ століття.

Тоді, у 1986 році, 8,5 мільйонів жителів України та сусідніх держав отримали значну дозу опромінення, а три четверті Європи було забруднено радіоактивним цезієм.

26 квітня є днем пам’яті про саму катастрофу і загиблих у ній, а також героїзму працівників станції, ліквідаторів, пожежників, медиків і всіх людей, причетних до наслідків аварії.

В грудні 2016 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 26 квітня Міжнародним днем пам’яті про Чорнобильську катастрофу. Щороку в цей день проходять пам’ятні заходи, виставки та інформаційні хвилинки про Чорнобильську трагедію.

«Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам’ять». Так називалась виховна година, яку 26 квітня підготувала та провела вихователька гуртожитку Дігтярівського професійного аграрного ліцею Валентина Демченко разом з його мешканцями. Здобувачі освіти згадували події 1986 року, згадували тих, хто першими вступили у жорстокий, смертельний поєдинок з розбурханою атомною стихією та вшанували пам’ять про них хвилиною мовчання.

Сьогодні, 19 квітня, в рамках профорієнтаційної роботи, в Дігтярівському професійному аграрному ліцеї пройшов День відкритих дверей для випускників 9-х класів Прилуцького району . Гостями закладу освіти були близько 70 учнів-випускників, які стоять на шляху вибору майбутньої професії, батьки та педагоги. Про освітній заклад, організацію навчально-виховного процесу, престижність професійної освіти , особливостями прийому 2024 року присутніх […]

Сьогодні Дігтярівський професійний аграрний ліцей розпочав посів ярих зернових культур. У полі, поруч із своїми наставниками, працюють здобувачі освіти І курсу групи № 46 ств. Роботи виконують старанно і з любов’ю, усвідомлюючи свою відповідальність за майбутній урожай.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x